Dayanma Gücü

Ağzımın suları artık dayanılmaz boyutlarda. Ne benim için ne Sinan nede başkaları için katlanılır gibi değil.  Ağzımdan akan salyaların bir çaresi yok. Onu durduracak hiç bir ilaçda yok, çare yok, derman yok. 24 saat ağzımda kağıtla dolaşıyorum. Her 2-3 dakikada bir değiştiriyor ama nafile.

Doktorun verdiği damla ve yapıştırma ilaçlarda nafile. Damla göz bebeklerimi büyütüyor görmüyorum. Felaket acı bir şey, baş ağrısı yapıyor. Zaten bu damla göz bebeklerinı büyütsün diye yapılmış, biz onun yan etkisi olan ağız kuruluğu için kullanıyoruz.

Yutkunamadığım için her şey boğazımda birikiyor. Ele temizlemek zorunda kalıyoruz. Nasıl iğrenç, yıldırıcı bir şey, hayal gücünüz yetmez anlamaya. Günde hiç durmadan bazen 4, bazen 8 saat uğraşıyoruz. Kendinizi 8 saat dişci koltuğunda hayal edin. Tam değil ama onun gibi bir şey.

O kadar cok usandımki, yaşamak her geçen gün daha zor oluyor benim için. Çaresizce, umut ediyorum Rabbimin sesimi duyup en azından ölene kadar bu konuda rahatlamamı sağlar ve bana dayanma gücü verir diye.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.